Dane i sztuczna inteligencja


Oferta IBM z zakresu danych i sztucznej inteligencji (AI) pomaga przedsiębiorstwom w szybszym wdrożeniu tej ostatniej technologii. Ułatwia przygotowanie danych do wymagań AI i generowanie na ich podstawie wartościowych, przydatnych w działaniu informacji. Sztuczna inteligencja umożliwia analizowanie i skalowanie informacji na żądanie w każdym miejscu. Przygotowanie danych do wymagań sztucznej inteligencji i środowisk wielochmurowych obejmuje następujące procesy: gromadzenie, organizowanie, analizowanie, wdrażanie i modernizowanie.

Możliwości

 • Modernizowanie: pomóż klientom w przygotowaniu danych do wymagań sztucznej inteligencji i środowisk wielochmurowych.
 • Wdrażanie: zadbaj o to, aby klienci mogli korzystać ze sztucznej inteligencji we wszystkich obszarach systemów swoich przedsiębiorstw z wykorzystaniem technologii Watson Apps.
 • Analizowanie: ułatw klientom bezpieczne i przejrzyste budowanie i skalowanie systemów sztucznej inteligencji.
 • Organizowanie: pomóż klientom w utworzeniu platformy analitycznej dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstwa.
 • Gromadzenie: postaraj się, aby dane były proste i łatwo dostępne dla klientów.

Dlaczego warto wybrać produkty IBM?
Oferta IBM z zakresu danych i sztucznej inteligencji ułatwia przedsiębiorstwom szybsze wdrożenie AI i wprowadzenie nowego sposobu działania w oparciu o otwartą, rozszerzalną platformę danych i AI, która może działać w każdym środowisku chmurowym. Przygotuj swoje dane do wymagań sztucznej inteligencji. IBM proponuje „drabinę do sztucznej inteligencji” opartą na normach i zasadach. Obejmuje ona wszystkie elementy procesów gromadzenia, organizowania, analizowania, wdrażania i modernizowania, dotyczących architektury informacji na potrzeby AI.

Obejrzyj wideo
 • modernize720x480

  IBM Cloud Pak for Data

  IBM Cloud Pak™ for Data to zintegrowana platforma danych i sztucznej inteligencji, która unowocześnia sposób gromadzenia, organizowania i analizowania danych oraz ułatwia wdrożenie sztucznej inteligencji we wszystkich obszarach środowiska informatycznego przedsiębiorstwa. Otwarta, rozszerzalna platforma danych i sztucznej inteligencji, która może działać w każdej chmurze, umożliwia firmie szybsze wdrożenie AI i zmianę sposobu działania.

  Dowiedz się więcej
 • IBM Watson and Business Analytics

  Watson to otwarta, wielochmurowa platforma, która pozwala zautomatyzować cały cykl życia sztucznej inteligencji. Użytkownik może zastosować do swoich danych narzędzia i aplikacje AI niezależnie od tego, gdzie się znajdują – zarówno na platformie IBM Cloud, AWS, Azure lub Google, jak i na własnej, prywatnej platformie chmurowej. Gotowe aplikacje dla przedsiębiorstw umożliwiają tworzenie efektywnych modeli od podstaw oraz szybsze wprowadzane na rynek nowych produktów.

  Dowiedz się więcej
 • Analityka danych

  Inteligentne technologie analityki danych pozwalają zaoszczędzić czas i energię, zoptymalizować procesy biznesowe oraz zmniejszyć ryzyko związane z podejmowaniem trudnych decyzji.

  Dowiedz się więcej
 • Ujednolicony nadzór nad danymi i integracja

  Wbudowane mechanizmy kontrolne związane z nadzorem nad danymi, ich ochroną oraz zapewnieniem ich zgodności z przepisami umożliwiają stworzenie zaufanej, bezpiecznej platformy analitycznej oraz uporządkowanie wszystkich danych zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa.

  Dowiedz się więcej
 • Zarządzanie danymi hybrydowymi

  IBM Hybrid Data Management to kompletna platforma, na którą składa się rodzina rozwiązań wyposażonych w sztuczną inteligencję. Umożliwia ona translację zapytań obejmującą różnych dostawców, języki, lokalizacje i struktury. Dzięki temu osoby zarządzające architekturą informatyczną w przedsiębiorstwie mogą zbudować zoptymalizowaną platformę, która pozwala na gromadzenie i analizowanie danych oraz zarządzanie nimi.

  Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące produktów i usług IBM? Skontaktuj się z nami. Przedstawiciel firmy KUCHARSCY CONSULTING - ADAM KUCHARSKI niezwłocznie odpowie na każde pytanie.

Kontakt
x
x