IBM Cloud
 

Korzyści z zastosowania rozwiązań IBM Cloud. Swoboda działania. Wiedza. Kompetencje.


 • Zaprojektowane z myślą o Twoich danych.
 • Gotowe na sztuczną inteligencję.
 • Z założenia bezpieczne.
 • Platforma IBM Cloud to środowisko chmurowe dla przedsiębiorstw.

IBM jest światowym liderem rynku rozwiązań chmurowych dla przedsiębiorstw. Oferuje platformę IBM Cloud zaprojektowaną z myślą o zaspokajaniu zmieniających się potrzeb biznesowych i społecznych. Rozwiązanie to pozwala nie tylko zwiększyć produktywność i obniżyć koszty, ale także zastosować mechanizmy analizy danych i sztucznej inteligencji, dzięki którym firma może wyróżnić się na współczesnym rynku.

Oferowane przez IBM platformy chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej zaspokajają potrzeby firm o zasięgu globalnym, działających w różnych branżach i pragnących wdrażać innowacyjne rozwiązania. Ponadto w 19 krajach funkcjonuje niemal 60 centrów przetwarzania danych w chmurze umożliwiających realizację coraz bardziej rozbudowanych wymagań dotyczących lokalnego przetwarzania danych.

 • tririga-facilities

  Aplikacje

  Twórz nowe sieciowe aplikacje i rozwiązania przeznaczone bezpośrednio do środowisk chmurowych. Szybciej przenoś podstawowe aplikacje biznesowe do chmury dzięki kontenerowemu oprogramowaniu open source gotowemu do wdrożenia w przedsiębiorstwie.

  Dowiedz się więcej
 • maximo-enterprise

  Zarządzanie

  Usprawnij zarządzanie infrastrukturą, aplikacjami, procesami i całymi środowiskami chmurowymi dzięki hybrydowej, elastycznej platformie zarządzania wieloma chmurami, która umożliwia wykrywanie i analizowanie zmian w środowiskach mieszanych oraz szybką reakcję.

  Dowiedz się więcej
 • engineerpreview

  Integracja w chmurze IBM

  Zapewnij klientom spersonalizowaną obsługę dzięki łatwemu łączeniu aplikacji i danych w wielu chmurach.

  Dowiedz się więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli masz pytania dotyczące produktów i usług IBM. Przedstawiciel KUCHARSCY CONSULTING - ADAM KUCHARSKI postara się jak najszybciej udzielić na nie odpowiedzi.

Kontakt
x
x