IBM Global Financing: finansujemy nowe możliwości


Dział IBM Global Financing udostępnia elastyczne rozwiązania finansowe i opcje płatności, które pomogą klientom w szybszym osiągnięciu korzyści z technologii IBM. Nasza oferta ułatwia optymalizację inwestycji w inicjatywy strategiczne, związane np. z przetwarzaniem w chmurze, sztuczną inteligencją, zabezpieczeniami czy łańcuchem bloków, w sposób zgodny z wymaganiami przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej
 • financing

  Finansowanie sprzętu, oprogramowania i usług IBM

  Dział IBM Global Financing oferuje klientom atrakcyjne opcje dzierżawy i pożyczki o konkurencyjnym oprocentowaniu, które pomagają w zakupie rozwiązań informatycznych dostosowanych do wymagań biznesowych przedsiębiorstwa. Opcje te ułatwiają klientom nie tylko zakup sprzętu i oprogramowania IBM, lecz także optymalizację przepływów pieniężnych poprzez przekształcenie kosztów początkowych w umiarkowane i przewidywalne płatności miesięczne. Przyspieszają implementację projektów i pomagają w pokonaniu ograniczeń budżetowych.

  Dowiedz się więcej
 • icpe

  Używany sprzęt certyfikowany

  Umożliwiamy przedsiębiorstwom rozszerzenie środowiska informatycznego o używane urządzenia wysokiej jakości z certyfikatami IBM, zgodne ze specyfikacją Klienta. Certyfikowane serwery Power i pamięć masowa z drugiej ręki ułatwiają firmom dostosowanie się do wymagań dotyczących zarówno mocy obliczeniowej, jak i budżetu.

  Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące produktów i usług IBM? Skontaktuj się z nami. Przedstawiciel firmy KUCHARSCY CONSULTING - ADAM KUCHARSKI niezwłocznie odpowie na każde pytanie.

Kontakt
x
x
x
x