IBM Sterling

IBM Sterling


Buduj inteligentne, samokorygujące się łańcuchy dostaw
Tradycyjne łańcuchy dostaw pozwalają zautomatyzować i zoptymalizować procesy w ramach odrębnych obszarów funkcjonalnych, ale prawdziwa transformacja cyfrowa wymaga zastosowania łańcuchów, które odznaczają się dynamiką i reaktywnością, a przy tym są połączone z innymi procesami i ekosystemami. Aby przedsiębiorstwo mogło osiągnąć sukces, osoby odpowiedzialne za łańcuchy dostaw muszą podjąć odważne kroki, które doprowadzą do zwiększenia efektywności i wzrostu odporności na zakłócenia.

Rozwiązanie IBM Sterling zapewnia kompleksową widoczność, analizy w czasie rzeczywistym i rekomendacje działań. Stwórz sieć biznesową, która uprości mechanizmy komunikacji firma-firma (B2B), współpracy i podejmowania decyzji zarówno w środowisku lokalnym, jak i w chmurze. Uzyskaj pełną widoczność łańcucha dostaw, aby dotrzymywać zobowiązań wobec klientów i szybciej podejmować konsekwentne działania, pozwalające usunąć zakłócenia w czasie mierzonym w minutach, a nie w dniach.

Obejrzyj wideo
 • wce_bu_banner-01

  IBM Sterling B2B Collaboration

  Stwór inteligentne, bezproblemowe i bezpieczne mechanizmy komunikacji firma-firma (B2B)
  Usprawnij przepływy danych w ramach relacji B2B poprzez automatyzację procesów realizowanych ręcznie oraz zapewnienie niezawodności, bezpieczeństwa i skalowalności newralgicznych transakcji i operacji wymiany danych.

  Dowiedz się więcej
 • supply_chain_sidepic02

  IBM Sterling Supply Chain

  Buduj inteligentne, samokorygujące się łańcuchy dostaw
  Uzyskaj kompleksową widoczność, analizy w czasie rzeczywistym i rekomendacje działań, aby przekształcać potencjalne zakłócenia w nowe możliwości biznesowe, które pozwolą zwiększyć zaangażowanie klientów i przyczynią się do rozwoju firmy i zwiększenia zysków.

  Dowiedz się więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli masz pytania dotyczące produktów i usług IBM. Przedstawiciel KUCHARSCY CONSULTING - ADAM KUCHARSKI postara się jak najszybciej udzielić na nie odpowiedzi.

Kontakt
x