Infrastruktura informatyczna


Świat stoi przed Tobą otworem. Poznaj przyszłość technologii informatycznych!
Decyzja o przejściu na infrastrukturę dynamiczną nie tylko zwiększa efektywność, lecz także kieruje rozwój przedsiębiorstwa na właściwe tory.

Zachęcamy do stworzenia podstaw inteligentnego przedsiębiorstwa wspólnie z IBM.
Od serwerów i komputerów mainframe po systemy pamięci masowej i oprogramowanie, IBM dostarcza komponenty architektury informatycznej nowej generacji, która otworzy przed Twoją firmą nowe perspektywy.

Obejrzyj wideo
 • Serwery IBM Power Systems

  Serwery IBM Power System, oparte na technologii POWER9, są tworzone z wykorzystaniem otwartych technologii, z myślą o aplikacjach o newralgicznym znaczeniu dla działalności przedsiębiorstwa.

  Dowiedz się więcej
 • IBM LinuxONE

  Systemy IBM LinuxONE zostały zaprojektowane z myślą o wyzwaniach przyszłości, a w szczególności o bezpiecznej obsłudze danych i nowoczesnych aplikacjach, które mogą przetwarzać ogromne ilości transakcji oraz zapewniają wyjątkowe bezpieczeństwo i skalę działania.

  Dowiedz się więcej
 • Rozwiązania IBM Z

  Systemy i oprogramowanie IBM Z zostały opracowane na potrzeby rozwiązań poznawczych. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą dostosowywać skalę i tempo operacji do modelu mobilności, dostarczać dane analityczne do każdej transakcji w odpowiednim momencie oraz zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania w rozwiązaniach udostępnianych z chmury.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy pamięci masowej IBM (IBM Storage)

  IBM oferuje zaufaną platformę dla środowisk chmurowych, której działanie jest sterowane danymi. Poznaj metody przechowywania danych oraz innowacje związane z zarządzaniem danymi na wszystkich etapach, od tworzenia po archiwizację.

  Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące produktów i usług IBM? Skontaktuj się z nami. Przedstawiciel firmy KUCHARSCY CONSULTING - ADAM KUCHARSKI niezwłocznie odpowie na każde pytanie.

Kontakt
x
x